İDO Ücret Tarifeleri

İDO’nun Kış Kampanyasında Yalnızca Ucuz Bilet Var

Tarih : 13 Ekim 2012 | Kategoriler : : İDO Ücret Tarifeleri | 0 Yorum     
180 bin yolcu bileti 5 TL, 27 bin araçlı yolcu bileti ise 29 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu

İDO’nun kış kampanyasında yalnızca ucuz bilet var

İDO, yılın son aylarında, dış hat seferlerinde çok avantajlı bir kampanyayla merhaba diyerek, sonbaharda herkese hesaplı seyahat fırsatı sunuyor.

Yolcularına hızlı, konforlu ve hesaplı seçenekler sunan İDO’nun, Kasım – Aralık aylarında seyahat edecek yolcular için avantajlı fiyatlarla dolu kampanyasında, 26 Eylül 2012 Çarşamba gününden itibaren biletler satışa sunuluyor.

Yaya yolcu biletleri için 5 TL, araçlı yolcu biletleri için 29 TL’den başlayan kampanya fiyatlarını açıklayan İDO, ilk kez business koltuklarında da kampanya yapıyor. Sadık  business yolcularının yanı sıra, daha önce business konforunu tatmayanlar da bu deneyimi yaşama fırsatı bulacak.

İDO’nun Sonbahar-Kış fiyat kampanyası; Kasım ve Aralık aylarındaki iş seyahatlerini şimdiden planlamak isteyenlere, Bursa, Bandırma, Yalova ve İstanbul arası karşılıklı kültür gezilerine, kar ve kayak tatiline, kaplıcalara, konserlere, günü birlik ziyaretlere vb. gitmek isteyenlere çok avantajlı fiyatlar sunuyor.

 

İDO’yla yolculuk keyfi yaşayanların sayısı artacak, erken alanlar kazanacak!

Promosyonlu biletler toplam 180 bin yolcu ve 27 bin araçlı yolcu kontenjanıyla sınırlı olsa da, kampanya biletlerinin bittiği durumda dahi yolcular İDO’nun her zamanki uygun ve sabit fiyatlarından seyahatlerini planlayabilirler. Kampanya biletlerini kaçırmak istemeyenler  ise Kasım-Aralık dönemine dair seyahat planlarını bir an önce yaparak, 26 Eylül 2012 tarihinden itibaren satışa sunulacak biletler için ellerini çabuk tutmalı, biletlerini hemen almalılar.

İDO’nun terminal gişelerinden, web sitesinden, çağrı merkezinden ve acentelerinden satışa sunduğu kampanyalı biletlerin iadesi ve değişimi yapılmıyor. Ayrıca, kampanyalı biletler, sefere 5 gün kala satışa kapanıyor.

İşte avantajlı fiyatlar!

İDO’nun,Kasım ve Aralık aylarındaki iş yolculuklarını, kültürel ve turistik gezilerini şimdiden planlayan, akıllarının yolunu denizden geçiren yolcularına büyük avantajlar getiren kampanya fiyatları, farklı dış hat seferleri için şöyle sıralanıyor (*):

  • Yenikapı-Yalova HF: Yaya Yolcu bileti 6 TL, Araçlı Yolcu bileti 39 TL
  • Pendik-Yalova HF : Yaya Yolcu bileti 5TL, Araçlı Yolcu bileti  29 TL
  • Yenikapı-Bursa HF Ekonomi Sınıfı: Yaya Yolcu bileti 9 TL, Araçlı Yolcu bileti  49 TL
  • Yenikapı-Bursa HF Business Sınıfı: Yaya Yolcu bileti 19 TL,  Araçlı Yolcu bileti  59 TL
  • Yenikapı-Bandırma HF Feribot Ekonomi Sınıfı: Yaya Yolcu bileti 19 TL, Araçlı Yolcu bileti 74 TL
  • Yenikapı-Bandırma HF Business Sınıfı: Yaya Yolcu bileti 29 TL, Araçlı Yolcu bileti  84 TL
  • Bostancı-Yenikapı- Bandırma DO: 19 TL
  • Bostancı-Yenikapı – Armutlu Tatil Köyü –  Armutlu DO: 14 TL
  • Yenikapı-Yalova DO: 6 TL
  • Kartal-Yalova DO: 5 TL

(*) Belirtilen fiyatlara, hizmet bedeli dahil değildir. Yolcu başına alınan hizmet bedeli, satış kanallarının özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Gişeler ve internet için 1 TL, çağrı merkezi ve acenteler için 2 TL hizmet bedeli geçerlidir.

 

HF: Hızlı feribotlar araç ve yolcu taşır.

DO: Deniz otobüsleri yolcu taşır


[Toplam:2    Ortalama:3.5/5]


Leave a Comment