İDO vapur

İDO’dan Bursaspor’a Destek

Tarih : 13 Ekim 2012 | Kategoriler : : İDO vapur | 0 Yorum     
İDO’dan Bursaspor’a Destek

 

Marmara’nın en hızlı ve konforlu ulaşım  çözümlerini sunan İDO, Bursaspor’a sponsor oldu.  Bursa’ya ve spora  verdiği önemi sponsorluk desteğiyle bir kez daha ortaya koyan İDO,  Bursaspor’un Resmi Seyahat Sponsoru olarak kulübe katkı sağladı.  Bursaspor takım şortlarında 2012-2013 sezonunda İDO adı ve logosu yer  alacak.

 

İDO, Bursa şehrine ve spora verdiği desteği Bursaspor’un “Resmi  Seyahat Sponsoru” olarak bir kez daha ortaya koydu. İki taraf arasındaki  sponsorluk anlaşması, İDO CEO’su Önder Sezgi, Bursaspor Kulübü Genel Sekreteri İlhan Uslu ve Bursasporlu futbolcu ile idarecilerin katıldığı bir törenle Bursaspor Özlüce Tesisleri’nde imzalandı.

Önder  Sezgi imza töreninde yaptığı açıklamada, “İDO için çok önemli olan  Bursa’da bu tarz bir sponsorluğa imza atarak hem Bursalılara hem de  spora verdiğimiz değer ve önemi bir kez daha ortaya koymak istedik.  Bursaspor önemli başarılara imza atmış, dört büyüklerin ardından  şampiyonluk ipini göğüslemiş büyük bir kulübümüz. Bu başarıların devam  etmesine ve Bursaspor markasının güçlenmesine, dileriz, Bursa’ya birçok  anlamda hizmet vermeye çalışan İDO olarak bizim de bir katkımız  olacaktır” dedi.

Bursaspor Kulübü Genel Sekreteri İlhan Uslu ise  “Bursaspor’un başarısı için tüm olanakları seferber ederek çalışmalarını  sürdürdüklerini” belirterek şunları söyledi: “Bursaspor nitelikli ve  kendini dünya çapında kanıtlamış firmalarla işbirlikleri  gerçekleştiriyor. Bugünkü anlaşma da bunun önemli bir örneği. İDO gibi  dünya çapında bir marka ile yaptığımız bu işbirliğinden çok memnunuz.  Uzun süreli bir işbirliği hedefliyoruz.”

Bursaspor Yönetim Kurulu  Üyesi Recep Aydın da İDO ve Bursaspor arasındaki bu anlaşmanın henüz  sadece bir başlangıç olduğunu söyleyerek “İDO ve Bursaspor markalarını  bundan sonra hep birlikte görmek istiyoruz” dedi.

Toplantı  sonrasında Bursaspor yöneticileri İDO CEO’su Önder Sezgi’ye adına  düzenlenmiş ve Bursaspor oyuncuları tarafından imzalanmış bir forma  hediye etti.

İDO ile Bursaspor arasındaki sponsorluk anlaşması  çerçevesinde, İDO Bursaspor’a nakdi desteğin yanı sıra ücretsiz İDO  seferleri kullanım hakkı verirken, İDO reklamlarının Bursaspor takım  şortunda, Bursa Atatürk Stadyumu sahası çevresinde yer alan LED  ekranlarda, yine stadyumdaki Skorbord çevresinde, basın panosu ve  röportaj panolarında, Bursaspor Dergisi ile Bursaspor Web sitesinde yer  alması konusunda anlaşmaya varıldı. Ayrıca iki taraf, sosyal iletişim  platformlarında ortak aktiviteler yapma konusunda da anlaştılar.

 

alt


[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Leave a Comment