İDO vapur

İDO Terminallerinde Avis ve Budget ile Araç Kiralama Başlıyor

Tarih : 13 Ekim 2012 | Kategoriler : : İDO vapur | 0 Yorum     
Deniz ve karayolunda yeni işbirliğinin adı: Sea&Drive

İDO terminallerinde Avis ve Budget ile araç kiralama dönemi başlıyor

Yolcularının hızlı ve konforlu seyahatleri için yeni seçenekler geliştiren İDO, şimdi de günlük kiralama sektörünün iki öncü markası AVIS ve Budget ile işbirliğine giderek araç kiralama hizmetini başlatıyor.

“Sea&Drive” konseptiyle gerçekleştirilen işbirliği kapsamında, öncelikli olarak İDO’nun Yenikapı ve Mudanya terminallerinde araç kiralama hizmeti başlayacak. İDO yolcuları, İDO web sitesinden, AVIS veya Budget rezervasyon merkezlerinden, seyahatleri öncesi yapacakları rezervasyon ile Yenikapı ile Mudanya’daki AVIS ve Budget ofislerinden araç kiralayabilecekler.

Daha çok havayolu şirketleri ile gerçekleştirilen Fly& Drive konseptinden sonra denizyolu alanında İDO ile birlikte hayata geçirilen Sea&Drive konsepti, neredeyse Avrupa’da bile eşine az rastlanan özel bir hizmet olarak dikkat çekiyor.

Türkiye’de ilk defa İDO ile yaptığı işbirliği ile deniz yolunu kullanan müşteriler için araç kiralama hizmeti vermeye başlayacak olan AVIS ve Budget, İDO yolcularının seyahatleri için yeni bir seçenek, kolaylık ve rahatlık sunacak olan araç kiralama hizmetini, Yenikapı’da bulunan AVIS – Budget ofisi ile Mudanya’da bulunan AVIS ofisinden sunacak.

İDO yolcuları rezervasyon için İDO web sitesinde Araç Kiralama menüsünün altında bulunan online rezervasyon modüllerini kullanabilir, AVIS ve Budget rezervasyon merkezlerini arayabilir veya Yenikapı ve Mudanya’daki İDO terminalleri içinde bulunan araç kiralama ofislerine  uğrayabilirler.  İDO müşterilerinin, kendilerine sunulacak özel ve avantajlı fiyatlardan kiralama yapabilmeleri için, rezervasyon sırasında İDO bilet numaralarını bildirmeleri yeterli olacak.

İDO’nun AVIS ve Budget ile işbirliğiyle, Yenikapı ve Mudanya terminallerinde başlayan bu yeni uygulaması, çok yakında Bandırma ve Yalova terminallerinde de hizmete girecek.

İDO Web Sitesi: www.ido.com.tr

AVIS Çağrı Merkezi:   444 2847

Budget Çağrı Merkezi: 444 4 722


[Toplam:1    Ortalama:1/5]


Leave a Comment