İdobüs

Bu Kez Başka Bir Yoldan… İDOBÜS

Tarih : 10 Ekim 2012 | Kategoriler : : İdobüs | 0 Yorum     
Gezen, seyahat eden, yeni yerleri keşfetmek isteyenlerin ekonomik ve hızlı  alternatifi İDOBÜS, kara ile deniz ulaşımını birleştirerek yolcularına  kesintisiz bir ulaşım hizmeti sunuyor.
İDO, bu sayede seyahat severlerin rahat ve güvenilir bir yolculuk  gerçekleştirmesini hedefliyor. Şehirde yaşayanlar için çok büyük bir sıkıntı  olan ve şehir dışına çıkışlarda da varlığını hissettiren trafik, İDOBÜS hizmeti  ile rahatlıyor. Kabataş kalkışlı İstanbul’dan Bursa’ ya, Balıkesir’ e, Manisa’ya  ya da İzmir’e gitmek çok daha kolay.
Hem fiyat hem de zaman avantajı sunan İDOBÜS ile yolcular; Bursa’ ya 1  saat 50 dakika, İzmir’ e ise 6 saat 30 dakikada vararak birçok tatil beldesine,  tarih mirası bölgelere, günübirlik doğa rotalarına, gelenek haline gelen  kutlamalara ve yöresel şenliklere kavuşabiliyor. İDOBÜS ile bundan böyle daha  hızlı bir şekilde İzmir’ e ulaşacak olan gezginler, görülmesi gereken pek çok  zenginliği topraklarında barındıran Ege ve Marmara bölgelerinin gizli kalmış  noktalarını artık daha keyifli keşfedebilecek.
Üstelik şehir içi ulaşım araçlarında bile görülmeyen fiyatlar ile  İstanbul’dan Bursa’ya gitme imkânı sunması ise İDOBÜS’ün ayrıcalıklarından  sadece biri…
Bilgi için:  İDO Basın Müşavirliği / 0212 455 69 75 – 0212 455 69  78
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Leave a Comment